1. Головна
  2. /
  3. Наші групи
  4. /
  5. Середня група “Вишенька”

Середня група “Вишенька”

Завітала весна у садок! Всіх вітаємо з цією чудовою порою року.Миру, сонця, добра, тепла і затишку бажають діти середньої групи “Вишенька” – Все оживає, розквітає Усе прокинулось від сну,  Все переливати чарує. Ми так чекаємо весну, Бо свято Мам вона дарує!  І кожен з нас своїх матусь, Бажає щиро привітати,  Сестричок, подружок, бабусь – Усіх жінок з весняним святом! 

Аналіз тематичного тижня з  лего під назвою

                   « Безмежний світ LEGO»

На протязі тематичного тижня під час занять, ранкових зустрічей, дидактичних ігор, та індивідуально продовжували закріплювали навички в  дітей орієнтуватись в просторі, вміння виконувати завдання за словесними вказівками дорослого; розвивали  логічне мислення, дрібну моторику рук, конструктивні здібності; виховували самостійність, терплячість; вчили дітей взаємодіяти в процесі спільної діяльності, виражати і пояснювати свою точку зору; виконувати роботу якісно, знаходили та виправляли помилки, вносили корективи; розвивали увагу, уяву, образне мислення, комунікативні вміння; формували здатність до порівняння, аналізу, синтезу і класифікації; уміння відстоювати власні інтереси та переконання; сприяли  розвитку мовлення; закріплювали  знання дітей про слово, речення; вправляли в складанні речень; дрібну моторику пальців рук; виховувати інтерес до занять; виховували вміння знаходити вихід із складних ситуацій, терплячість, посидючість, пізнавальний інтерес, потребу у спільній роботі; застосовували набутий досвід на практиці, в повсякденному житті.

12 січня в середній групі «Вишенька» проведенно тематичний день громадянської освіти на тему: «Знай свої права та обов’язки, дитино».  В цей день вихователь ознайомлював дітей з  їхніми правами та обов’язками, давав визначення про поняття «право» та «обов’язок»; виховував  почуття поваги до кожної людини, та взаємоповаги. Вчив та заохочував дітей до спілкування українською мовою, про те, що українська мова – одна з найдавніших мов світу. Формував у дітей поняття про сім’ю, рід, родину; знайомив дітей з природним оточенням, з природоохоронною діяльністю в Україні.

Згідно річного плану роботи 22 грудня 2020року в ЗДО “Калинка” середньої групи “Вишенька” було проведенно новорічне свято на тему: “Новорічні пригоди Червоної Шапочки”. Результати проведення свідчать, що у закладі створено належні умови, щодо організації роботи з дітьми. З метою розвитку педагогічної майстерності, виявлення обдарованих дітей, проведення з використанням цікавих атрибутів, костюмів, відповідного музичного супровіду.

На святі було використано багато різноманітних ігор. Цікаві сюрпризні моменти, відповідно тематично та по-святковому прикрвашенно музичну залу. Діти одягненні в різноманітні карнавальні костюми. Це все наповнило свято яскравістю та різнобарв’ям.

Свято пройшло цікаво, весело, енергійно і необтяжливо для малят. Свято підготувати та провели вихователі Байбуза Н.М. Косован І.В.

Людям із порушенням зору