1. Головна
 2. /
 3. Батькам
 4. /
 5. Порядок зарахування здобувачів освіти...

Порядок зарахування здобувачів освіти до ЗДО “Калинка”

Правила прийому до ЗДО

Інструкція для батьків (електрона реєстрація дітей до ЗДО)

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснює керівник ЗДО протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини, довідки дільночного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження дитини.

Групи у дошкільному закалді комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в закаладі дошкільної освіти державної та комунальної формии власності, у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Відрахування дитини з закладу дошкільної освітиздійснюється:

 • за бажанням батьків, або осіб , які їх замінюють;
 • на підставі медичного висновкупро стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у закладі дошкільної освіти даного типу;
 • у разі несплати без поважних причинбатьками, або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

 • Для зарахування дитини до закладу дошкільної освіти я/с “Калинка” необхідні наступні документи:
  • 1. Заява батьків, або осіб, які їх замінюютьщодо влаштування дитини до дитячого закладу.
  • 2. Медична довідка дитини з проходженням всіх спеціалістів певної форми (форма №26).
  • 3. При наявності пільг – документи, що їх підтверджують
  • 4. Батькам необхідно мати паспорт і свідоцтво про народження дитини.

Вимоги до зовнішнього вигляду та одягу дітей

 • Одяг дитини повинен бути чистим, охайним, відповідати порі року, температурі повітря, розміру дитини. Повинна бути чиста нижня білизна.
 • Зав’язки та застібки мають бути розташовані так, щоб дитина могла самостійно себе обслуговувати.
 • Взуття має бути легким, теплим, точно відповідати розміру ноги дитини, легко зніматися та взуватися.
 • Носова хустка потрібна дитиніяк в приміщенні, так і на прогулянці. Зробіть на одязі зручні кишені для її зберігання.
 • обличчя повинно бути умите, ніс, руки – чисті, нігті – підстриженні, зуби – пичищенні, зачіска – охайна.
 • Щоб уникати випадків травматизму та з метою збереження здоров’я дітей, необхідно перевіряти вміст кишень дитини на навність небезпечних предметів.
 • Категорично забороняється приносити в садок гострі, ріжучі, скляні предмети, дрібні предмети (намистинку, гудзики і тому подібне, пігулки), а також їжу та напої.

Пільги на харчування

Від сплати за харчування дітей у закаладах дошкільної освіти можуть бути звільненні цілком або частково окремі категорії осіб відповідно до чинного законодавства.

Відповідно до пункту 2.5. Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затвердженого наказом МОН від 21.11.2002р. № 667 звільнення батьків від плати за зменшення розміру плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах проводиться щорічно і може переглядатися протягом року, але не більше одного разу, та запроваджується в місячний термін після подання відповідних документів (довідок про сукупний дохід кожного члена сім’ї за попередній квартал, виданих за місцем отримання доходів, і довідки про склад сім’ї, виданої житлово-комунальними організаціями тощо.

Пунктом 2.10 Порядку №667 встановлено, зщо з осіб, які мають право на пільги, але не подали необхідних документів щодо звільнення від плати або зменшення розміру плати, плата справляється в повному обсязі, без урахування пільг.

У разі несплати батьками за харчування дитини упродовж двох місяців без поважних причин дитина може бути відрахована (відсторонена) з навчального закладу, що передбаченнч пунктом 12 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003р. №305 (із змінами). У такому разі адміністрація навчального закладу зобов’язана письмово повыдомити батьків або осіб, які їх замінюють про відрахування (відсторонення) дитини не менш, як на 10 календарних днів.

На підставі Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах, затвердженого наказом МОН від 21.11.2002р. №667, пільгами на харчування користуються наступні категорії дітей:

ДІТИ АТО, ООС: ХАРЧУВАННЯ БЕЗКОШТОВНЕ

Посвідчення батьків учасника (АТО, ООС) – 2 шт. (копії)

Свідоцтво про народження дитини – 2 шт. (копії)

Паспорта батьків (АТО, ООС) – 2 шт. (с. 1,2,11) (копії)

Діти ЧАЕС: Харчування безкоштовне

Посвідчення дитини ( ЧАЕС) – 2 шт. (копії)

Свідоцтво про народження дитини – 2 шт. (копії)

Посвідчення батьків (ЧАЕС) – 2 шт. (копії)

Паспорта батьків (ЧАЕС) – 2 шт. (с. 1,2,11) (копії)

Діти-сироти (опікуни); Харчування безкоштовне

Свідоцтво про народження дитини – 1 шт. (копії)

Рішення суду про опікунство – 1 шт. (копія)

Для одиноких матерів Законом пільги не передбаченні!!!

Людям із порушенням зору