1. Головна
  2. /
  3. Наші групи
  4. /
  5. Молодша група “Колобок”

Молодша група “Колобок”

Красуня-весна ступила на поріг, і разом з нею прийшло чарівне свято – 8 березня, Міжнародний жіночий день.       Своїх матусь та бабусь з святом весни привітали малята молодшої групи “Колобок”.        Приготували подарунки та затанцювали. Нехай цей весняний день дарує всім жінкам тепло, спокій, любов та яскравість перших весняних квітів

АНАЛІЗ  ПРОВЕДЕННОГО ВИХОВНОГО ЗАХОДУ

З  НАГОДИ «ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЗАНЯТТЯ ДОБРОТИ ТА ВСКУКРАЇНСЬКОЇ БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ «НАРРУ МЯУ ДЛЯ МУРЧИКА»

             В перший день весни 1 березня у світі традиційно святкують день кішок. Мало хто байдужий до цих грайливих, ласкавих і дуже розумних звірят.

             З нагоди цього свята в дитячому садочку було проведено «Всеукраїнське заняття доброти» про гуманне  та відповідальне ставлення до тварин. Молодша група «Колобок» теж долучилася до святкування. Цього дня ми можемо трішки більше уваги нашим маленьким друзям.

             З цікавої розповіді малята дізналися про життя котиків в домашніх умовах. Прослухали казочку В.Сухомлинського «Покинуте кошеня» та подивились мультикаційний фільм.  Провели дидактичну гру «Що їсть котик».

             Основним завданням такого заходу є виховання у малят чуйності, гуманного та відповідального ставлення до тварин. Розширити знання про домашніх улюбленців та їх значення для людини; виховувати любов до тварин, повагу до вірності та відданності улюбленців; почуття відповідальності та недоторканності іншого життя, бажання робити добро.

              Любові, співчуттю, милосердю людина вчиться в дитинстві. з любов’ю до тварин приходить повага до іншого життя, несприймання насильства. Люди бувають дуже жорстокі, але завжди є милосердні, співчутливі з добрим серцем і їх значно більше.

              Любі діти! Ніколи не кидайте своїх друзів і пам’ятайте: ми завжди відповідаємо за тих, кого приручили.

                                  Сьогодні хочу всім сказати

                                  Тваринам треба допомагати.

                                  Ділитись з ними їжею,

                                  А краще прихистити!

                                  Чотирилапий друг вас буде

                                   Все життя своє любити!                           

ТЕМАТИЧНИЙ  ТИЖДЕНЬ

З  ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ 15.02.2021р. – 19.02.2021р.

«ВЗИМКУ  ОБЕРЕЖНИМ  БУДЬ – ПРО  ПРАВИЛА

НЕБЕЗПЕКИ   НЕ  ЗАБУДЬ!»

Підготували та провели вихователі молодшої групи «Колобок» Н.О.Маєвська О.М.Сторожук

ПЛАН  ПРОВЕДЕННЯ  ТИЖНЯ

З  ОСНОВ  БЕЗПЕКИ  ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ  «ВЗИМКУ  ОБЕРЕЖНИМ

БУДЬ – ПРО   ПРАВИЛА  НЕБЕЗПЕКИ  НЕЗАБУДЬ!»

Дата проведення                   ТемаВідповідальні  
15.02.20211. Бесіда «Бурульки. Ожеледь.» 2. Спостереження за бурулькоюМаєвська Н.О. Сторожук О.М.  
16.02.20211.Ознайомлення з навколишнім світом    Тема: «Дитина вдома» 2.Дидактична гра «Знайди небезпечні предмети»Сторожук О.М.   Маєвська Н.О.
17.02.20211. Мовленнєвий розвиток Тема: «Зимові  ігри та забави» 2. Дидактична гра «Зимові розваги»Маєвська Н.О.   Сторожук О.М.
18.02.20211. Художньо-естетичний розвиток Малювання. Тема «Пожежна машина» 2. Дидактична гра «Вогонь добрий  -вогонь злий»Сторожук О.М.   Маєвська Н.О.
19.02.20211. Бесіда «Незнайомці» 2. Перегляд мультфільму «Вовк та семеро козенят»Маєвська Н.О.   Сторожук О.М.


АНАЛІЗ
ПРОВЕДЕННЯ  ТИЖНЯ З ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ
«ВЗИМКУ   ОБЕРЕЖНИМ  БУДЬ – ПРО  ПРАВИЛА  БЕЗПЕКИ НЕ       ЗАБУДЬ».
 
              З 15 лютого по 19 лютого 2021 року в молодшій групі « Колобок» було проведено «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності» на тему
«Взимку обережним будь про правила небезпеки не забудь!»
               Метою проведення Тижня знань з основ  безпеки життєдіяльності було поліпшення знань з питань захисту життя дітей; здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей умінь та навичок щодо захисту свого життя та здоров’я.
               На протязі тижня проводились заняття, спостереження, дидактичні та рухливі ігри  з метою формування у кожної дитини активної життєвої позиції щодо власного життя і власної безпеки, накопичення знань і навичок безпечної поведінки вдома, на вулиці.
                З метою попередження нещасних випадків на дорозі, вдома, на вулиці було проведено роз’яснювальну роботу серед батьків повідомленнями в групах інтернет-ресурсів. Були розроблені  пам’ятки з профілактики травматизму та збереження здоров’я взимку.
                Спільна робота з дітьми, батьками розширює уявлення дітей про збереження  власного життя і здоров’я, про небезпеку.  Вчить правильно обирати безпечні місця для ігор. Формує поняття про необхідність дотримування правил безпеки під час зимових розваг.
                 Адже людина може запобігти біді, уберегти себе та своїх  близьких від небезпеки, якщо буде володіти елементарними знаннями  основ безпеки життєдіяльності.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ТЕМАТИЧНИЙ  ДЕНЬ  ГРОМАДЯНСЬКОГО ВИХОВАННЯ

       Тема: «Моя родина»

      12 січня 2021 року в молодшій групі «Колобок» проводився  «День громадянського виховання». На занятті « Дитина в соціумі», розглядаючи ілюстрації та слухаючи цікаві розповіді вихователя розширили знання про родину та сім’ю, підвели дітей до розуміння того, що потрібно допомагати рідним людям і віддавати їм свою любов та турботу.

       На прикладі казки «Ріпка» показати малюкам, що дружна родина та взаємодопомога, любов до ближніх можуть здолати всі труднощі.

Людям із порушенням зору